Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» спеціалістом УДР ГТУЮ у Волинській області Тарадюк Тетяною було здійснено прийом громадян

13 серпня 2019 року в Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» спеціалістом УДР ГТУЮ у Волинській області Тарадюк Тетяною було здійснено прийом громадян, яким було надано консультації щодо використання та захисту їх прав у повсякденному житті, зокрема з приводу державної реєстрації створення громадських організацій, внесення змін до установчих документів громадських об’єднань.

Також, в межах правопросвітницьких кампаній «Відповідальне батьківство» та #Чесна платіжка волинянам роз’яснено нові правила виїзду з дитиною за кордон та щодо правильного нарахування тарифів за послуги з постачання гарячої води.

Прийом громадян працівниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області у Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» проводиться щовівторка з 9.00 до 13.00 за адресою:               м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Top