До відома жителів Волині! Повідомляємо, що у зв’язку із ліквідацією Головного територіального управління юстиції у Волинській області перевірка відповідно до Закону України “Про очищення влади” проводиться Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Львів).

До відома жителів Волині!

Повідомляємо, що у зв’язку із ліквідацією Головного територіального управління юстиції у Волинській області перевірка відповідно до Закону України “Про очищення влади” проводиться Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Львів).

Прохання надсилати документи по вказаній перевірці на адресу Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) – м.Львів, площа Маркіяна Шашкевича,1 тел. (032) 261-23-66.

Одночасно інформуємо, що відтепер державну реєстрацію нормативно-правових актів, виданих обласними та районними державними адміністраціями та їх структурними підрозділами, здійснює Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Львів), адреса – м.Львів, площа Маркіяна Шашкевича,1 тел. (032) 261-23-66.

Top