Дискутуємо про актуальні проблеми протидії домашньому насильству

Сьогодні Перший заступник очільника юстиції Волині Сергій Філюк та головний спеціаліст зв’язків з громадськістю Богдана Довгополова-Савотюк взяли участь у засіданні круглого столу, який проводився у Східноєвропейському національному університеті ім.Лесі Українки. Захід був ініційований працівниками юридичного факультету вишу для обговорення актуальних аспектів домашнього насильства.
Круглий стіл відвідали також начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП Волинської області Інна Остапович, адвокат Юлія Спас та студенти, яким небайдужа піднята тема.
Розпочала розмову ініціатор заходу Зоряна Журавська, завідувач науково-дослідної лабораторії дослідження проблем протидії насильству кафедри кримінального права і процесу СНУ ім.Лесі Українки.
Зазначимо, що зустріч пройшла досить активно, студенти виявили гарні знання із чинного законодавства, яке регулює питання протидії насильству. Крім того поспілкувались не лише про теоретичні аспекти протидії насильству, а й практичні.
Тож, юстиція Волині висловлює слова подяки за запрошення та радіє, що ця тема не залишається осторонь, а обговорюється та вирішується. Сподіваємося, що такими невеличкими кроками можна буде з часом це ганебне явище викорінити в країні.

Top