Ірина Садовська: у День закоханих 94 ДРАЦСи працюватимуть до опівночі

У День всіх закоханих 94 Відділи державної реєстрації актів цивільного стану по всій Україні працюватимуть до 24:00. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

У Міністерстві юстиції минулого року було ініційовано захід, який отримав назву «Кохання поза часом». 14 лютого, у День всіх закоханих,  прийом заяв про державну реєстрацію шлюбу та проведення державної реєстрації шлюбу триватиме не до встановленого робочого часу, а до опівночі.

В цьому році Міністерством також заплановано проведення заходу «Кохання поза часом 2019» у визначених відділах державної реєстрації актів цивільного стану управлінь державної реєстрації головних територіальних управлінь юстиції в областях та у місті Києві.

«Що може бути романтичніше та символічніше, ніж одруження в День всіх закоханих? Валентинів день наповнений енергією кохання та романтичного настрою, тому не дивно, що багато молодят обирають саме цю дату для створення своєї сім’ї», – зазначила Ірина Садовська.

Також у цей день усі охочі зможуть відсвяткувати заручини чи провести обряд ювілейного весілля.

«Мінюст робить життя українців більш зручним та сучасним. Ми не стоїмо на місці і йдемо вперед. Дивимось на тенденції та впроваджуємо нові послуги, і вони, як свідчать цифри, користуються попитом у наших громадян. Кохайтесь, а про документи подбає Мінюст», – підкреслила заступник Міністра.

До слова, у 2018 році 14 лютого одружилися 2393 пари. Рекордсменом серед міст стала столиця, де шлюб зареєстрували 216 пар.

Top