Команда юстиції Волині провели інтерактивну зустріч із студентами Луцького вищого професійного училища

Команда юстиції Волині на чолі з начальником управління Валентином Кухариком провели інтерактивно-пізнавальну лекцію для студентів першого курсу Луцького вищого професійного училища. Організували зустріч постійні партнери обласної юстиції у реалізації проєкту “Я МАЮ ПРАВО!” — працівники Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.
Зустріч із молоддю розпочалась із виступу Валентина Кухарика, котрий розповів про основні аспекти протидії булінгу та домашньому насильству. Зокрема, він зазначив присутнім про нові законопроекти Міністерства юстиції України у цих сферах та відповідальність, яка чекає на особу, що вчиняє неправомірні дії.
Заступник начальника юстиції Волині з питань державної реєстрації-начальник управління державної реєстрації Ольга Семенюк окреслила студентам основні новації в роботі Міністерства юстиції України.
Також працівники управління юстиції Богдана Довгополова-Савотюк та Леся Романенко в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» представили студентам пізнавальну презентацію на тему домашнього насильства та організували правові ігри, що розкривають проблему булінгу. Разом із молоддю юристи визначали, як потрібно відстоювати свої права у разі зіткнення із такими негативними явищами.
Хочемо підкреслити, що зустріч організована з метою розширити знання молоді про свої права та зацікавити їх у вивченні представлених тематик. Тому особливо приємною була тепла атмосфера під час лекції та активна участь студентів у правових завданнях.

Top