Команда юстиції завітала до 4 школи-гімназії з уроком на тему: “Про проблеми булінгу в навчальному середовищі”

Сьогодні у Луцькій гімназії № 4 імені Модеста Левицького відбулась зустріч команди юстиції Волині із дітками 3 класу. Школярам розповіли про проблему булінгу в навчальному середовищі, роз’яснили як потрібно діяти та куди звертатися при виявленні даного явища.
Алла Крамар та Богдана Довгополова-Савотюк наголосили, що в Україні усі діти мають право на безкоштовного адвоката, відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Крім того, що працює Національна дитяча «гаряча лінія» за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) і безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільного).
Юристи розповіли, що усі охочі можуть безпосередньо звернутися за допомогою до центрів та бюро правової допомоги або ж зателефонувати до контакт-центру системи БПД за номером 0 800 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).
Завершуючи зустріч зі школярами, представники юстиції зіграли з ними у цікаві правові ігри для того, щоб краще засвоїти свої знання про права та обов’язки.
“Приємно знов і знов проводити такі правоосвітні заходи для школярів, адже на сьогодні про булінг відомо багатьом, а як йому протидіяти ніхто не знає, тому саме такими зустрічами сприятимемо викоріненню цього ганебного явища в державі”, – зазначили юристи.

Top