Працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань продовжують роз’яснювальну роботу

Працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області продовжують роз’яснювальну роботу в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 Правороз’яснювальна робота проводиться серед учасників (засновників) громадських формувань та об’єднань. Громадянам надаються безоплатні правові консультації з питань реєстрації створення громадських організацій, внесення змін до відомостей про юридичну особу, державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи, прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи. Водночас, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» та кампанії #Стоп Булінг# спеціалістами відділу проінформовано заявника про нові механізми протидії булінгу згідно Закону України від 18.12.2018 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», який зможе допомогти комплексно впливати на проблему цькування в Україні.  

Так, 13 лютого 2019 року засновнику і керівнику Громадської організації «Футбольний клуб Боратин» Олексію Мельнику було роз’яснено порядок державної реєстрації громадської організації, а також ознайомлено із новими інформаційними буклетами.

Top