Представника управління юстиції делеговано для участі у студентській науковій конференції

Сьогодні, 15 березня 2019 року, представник юстиції у Волинській області Марія Місюк взяла участь, як член журі у XIІ Міжнародній студентській науковій конференції “Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки”. Даний захід  проходив у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 

На конференції студенти правники Коледжу у своїх наукових роботах досліджували різні теми, зокрема: “Міжнародний досвід протидії корупції”, “Протидія “Булінгу” в Україні”, “Історія виникнення і розвитку підприємництва в Україні” та ряд інших, не менш актуальних на сьогодення.                                   Варто зазначити, що юристів управління юстиції запрошують брати участь у наукових конференціях на постійній основі і тому поєднання теорії і практики у юриспруденції  підвищує наукову активність та інтелектуальну ініціативу.    

Окрім того, присутніх на даному заході проінформовано про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, права та механізми захисту своїх прав і про впровадження пілотних проектів Міністерства юстиції України.

Top