Продовжуємо розвивати співпрацю із представниками Міжнародної фінансової корпорації IFC у рамках проекту “Аграрні розписки в Україні”

Сьогодні відбулася зустріч начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Антона Кустика та консультанта проекту Сергія Мазурика. Під час події було обговорено основні напрямки роботи юстиції Волині (нотаріуси та державні реєстратори, правова освіта населення та сільгоспвиробників, виконавча служба) та визначено заходи, які плануються провести з метою подальшого розвитку впровадження аграрних розписок в області. Окрім того, розглянули питання розширення кола приватних нотаріусів до Реєстру аграрних розписок.
Нагадаємо, основною метою запровадження Аграрних розписок в Україні є створення більш гнучкого і дієвого механізму фінансування та покращення доступу малих та середніх агровиробників до фінансових ресурсів. Аграрна розписка дозволяє агровиробникам отримати додаткове фінансування або товарно-матеріальні цінності під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.

Top