Проведено правовий урок в Луцькій спеціалізованій школі I-III ступенів № 5 на тему: «Стоп Булінг»

З метою вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвитку співчутливого ставлення до жертв насилля, навичків надання і отримання допомоги в ситуаціях, які передують цькуванню, представниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Інною Шворак та Ярославом Букалом з представником Національної поліції у Волинській області Марком Лук’янчуком 11 лютого 2019 року проведено правовий урок в Луцькій спеціалізованій школі I-III ступенів № 5 на тему: «Стоп Булінг».

В більшості випадків батькам та дітям буває дуже складно зрозуміти, що їх знайомі чи товариші стали жертвами булінгу, адже зазвичай вони нікому не розказують про свою проблему. Більшість жертв булінгу – це сором’язливі діти, які бояться говорити про свої хвилювання. Але завжди можна придивитися до зовнішніх ознак та поведінки дитини.

Відтак, спеціалістами було роз’яснено, які види булінгу існують і як діяти в ситуації, якщо ви стали жертвою чи свідком цього явища. Також представником Національної поліції наголошено на відповідальності за прояви булінгу та повідомлено про те, що на сьогодні законодавством України закріплена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів чи громадських робіт.

Урок пройшов дуже швидко та цікаво. Всі учні, брали участь у грі з «двома яблуками», переглянули відео про булінг та отримали інформаційні матеріали на відповідно тематику. Наостанок, всі слухачі уроку погодилися, що #БулитиНеКруто!!! #СтопБулінг #НіЦькуванню #ЗупинимоБулінгРазом

Top