Проведено семінар-нараду з приватними та державними нотаріусами Волинської області

Сьогодні, 06.02.2019, Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області було проведено семінар-нараду з приватними та державними нотаріусами Волинської області.

Під час наради, працівниками відділу з питань нотаріату було доведено до відома нотаріусів узагальнення порушень чинного законодавства з питань дотримання порядку вчинення нотаріальних дій та виконання правил ведення нотаріального діловодства, виявлених за результатами перевірок діяльності приватних нотаріусів та державних нотаріальних контор Волинської області, проведених у 2018 році. Також до відома нотаріусів було доведено результати проведених у 2018 році перевірок суб’єктів первинного фінансового моніторингу та заходів, які вжиті Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області до суб’єктів за порушення вимог чинного законодавства.

Окрім того, проаналізували результати роботи за минулий рік та визначили пріоритетні напрямки роботи державних нотаріальних контор області на 2019 рік.

Очільник юстиції – Антон Ігорович Кустик акцентував увагу присутніх на тому, що у цьому році органи юстиції продовжують працювати над реалізацією таких проектів Мін’юсту, як “Я МАЮ ПРАВО!”, видача свідоцтв у пологових, “Шлюб за добу”, “Чужих дітей не буває” та інші, які спрямовані на покращення обслуговування громадян та забезпечення захисту та відновлення порушених прав, а також долучаться до правопросвітницької кампанії “Я МАЮ ПРАВО ОБИРАТИ”. В ході заходу, присутні обговорили участь приватних та державних нотаріусів у реалізації загальнонаціонального правовпросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Адже нотаріату, як інституту громадянського суспільства в правовій державі, відводиться одна з ключових ролей не тільки в запобіганні спорів між учасниками договірних відносин, але й в наданні правової допомоги громадянам.

Top