Проведено урок для учнів 5-Б класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука на тему: #СтопБулінг

У рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», 11 лютого 2019 року  працівниками Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області Тетяною Яремою та Світланою Попович проведено урок для учнів 5-Б класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука  на тему : #СтопБулінг.

Під час уроку, учням розповіли про проблему булінгу в Україні, визначили його ознаки та види, чому виникає булінг. Учні дізналися, як відрізнити дружні піддражнювання від булінгу. Юристи зауважили, що булінг – це насправді не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство.

Крім того, працівники юстиції зазначили, що Верховна Рада України прийняла Закон, яким закріпила поняття булінгу (цькування) та відповідальність за його вчинення, а також за приховування випадків булінгу вчителями та керівництвом шкіл.

Учні також подивилися відеоролики, які висвітлюють проблему булінгу серед школярів та обговорили підняті у відео теми. Наприкінці зустрічі фахівці звернули увагу на те, що булінгу може зазнати будь-яка дитина у школі, але жодна не заслуговує на таке ставлення.

Серед учасників заходу були розповсюджені інформаційні буклети  Міністерства юстиції України «Зупинимо Булінг Разом!»

Top