Проведено виїзну громадську приймальню для надання населенню юридичної допомоги та консультацій з питань вчинення окремих видів нотаріальних дій

Працівником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Волинській області спільно з приватним нотаріусом Горохівського районного нотаріального округу в приміщенні Лобачівської сільської ради Горохівського району проведено виїзну громадську приймальню для надання населенню юридичної допомоги та консультацій з питань вчинення окремих видів нотаріальних дій.

В ході консультування громадян проінформовано щодо реалізації правопросвітницьких кампаній “Я МАЮ ПРАВО!” та роздано тематичні буклети «ЧужихДітейНеБуває», «Відповідальне батьківство».

Крім того, голову сільської ради було повідомлено про можливість оформлення уповноваженою посадовою особою органу місцевого самоврядування спадкових прав відповідно до Закону України від 20.10.2014 № 1709/VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування. Роз’яснено порядок проходження стажування вищевказаними посадовими особами в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса. 

Також з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України громадянам було роз’яснено норми Конституції України та законів України, що визначають права і свободи громадян.

Top