Прийом громадян, представників громадських формувань у Центрі надання адміністративних послуг міста Луцька

Із січня 2018 року працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області, а саме представники сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань, у рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та взаємодії територіального управління юстиції та Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку, щосереди з 09.00 до 13.00 год. здійснюють прийом громадян, представників громадських формувань у Центрі надання адміністративних послуг міста Луцька за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Так, черговий прийом громадян фахівцями головного територіального управління юстиції Володимиром Луньо та Жанною Андрійчук було проведено знову 07 листопада 2018 року.

До спеціалістів територіального управління юстиції звернувся представник громадської організації щодо порядку її реєстрації, а також жителька міста Луцька, яка не згідна з діями державного реєстратора.

Представники територіального управління юстиції під час здійснення прийому також сприяють підвищенню рівня правової свідомості громадян та їхньої спроможності захищати свої права, як у вказаних сферах діяльності, так і в захисті своїх прав у повсякденному житті в рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» шляхом розповсюдження інформаційних буклетів та матеріалів. 

РАЗОМ МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС !

Top