Тематичний захід для студентів Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, присвячений проблемі булінгу в Україні

Сьогодні представники юстиції Волині Леся Романенко та Ярослав Букало провели тематичний захід для студентів Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, присвячений проблемі булінгу в Україні.

– Чому в нашій державі, яка, до речі посідає 4 місце в рейтингу лідерів із підліткової агресії, такі часті прояви цькування та приниження серед дітей? – звернулися правники до студентів, – Чому бажання звернути на себе увагу та мати авторитет серед однолітків досягається такими жорсткими методами?

Вислухавши різні думки та переглянувши відеоролик, спеціалісти спільно з студентами зробили висновки щодо причин частих проявів агресії серед дітей.

Щоб зрозуміти роль жертви та агресора, присутнім була запропонована гра, в якій вони повинні були жестами виразити почуття та емоції, передати психологічний стан буллера чи потерпілого від булінгу.

На закінчення заходу представники юстиції ознайомили дітей із світовим досвідом боротьби з булінгом та пояснили, що кожна протиправна дія може і повинна бути покарана, а тому на сьогоднішній день булінг карається штрафом або громадськими роботами.

Маємо велику надію, що проведення антибулінгових кампаній та роз’яснення підростаючому поколінню того, що булити не круто, дасть свій результат і ми всі, правники, педагоги, учні та студенти спільними зусиллями подолаємо дитячу агресію та скажемо булінгу — НІ!

Top