У Комунальному закладі “Луцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 Луцької міськї ради”, працівники управління юстиції, розповіли як відрізнити цькування від інших схожих ситуацій та де і як отримати допомогу

Про  булінг, як агресивну свідому поведінку однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та що психологічний і фізичний булінг є найбільш розповсюдженим, розповідали сьогодні у Комунальному закладі “Луцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 Луцької міськї ради” працівники управління юстиції в області. Юристами Марією Місюк та Юлією Харчик було  акцентовано увагу на тому, як відрізнити цькування від інших схожих ситуацій та де і як отримати допомогу.

         Учнями та педагогами переглянуто відеоролик про шкільний булінг і як він виглядає, адже деколи ми не розуміємо, що те, що відбувається з нами – це булінг, про що далі на зустрічі проходило обговорення.

         Не залишилось без уваги питання про домашнє насильство, його форми та спеціальні заходи, які застосовуються до кривдника – це терміновий заборонний припис та обмежувальний припис, як уникнути проблеми домашнього насильства та булінгу.

         У школі розповсюджені інформаційні матеріали “Стоп Булінг”, “Як протидіяти домашньому насильству”, “Захищай свої права” та ряд інших, у яких міститься інформація також і для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Top