У місті Луцьку відбувся семінар для державних реєстраторів, реєстраторів Центрів надання адміністративних послуг та нотаріальної спільноти Волинської області.

Обговорювали питання у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
До слова, захід ініційований та проводився представниками Відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів), зокрема, начальником відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Іолітою Адамською, начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Віталією Шепегою та заступником начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Ганною Гнатів.
На семінарі також були присутні заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Ольга Семенюк та голова Відділення нотаріальної палати України у Волинській області Наталія Курта.
Зазначимо, що захід проходив за активним обговоренням новел в законодавстві, усі охочі мали гарну можливість поспілкуватись із колегами та обмінятися досвідом у сфері державної реєстрації.

Top