У рамках інформаційної кампанії “Відповідальне батьківство” працівники юстиції Волині побували у медичному центрі “Парацельс”

Сьогодні працівники юстиції Волині Микола Герасимик та Ольга Голюта у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО!” завітали до медичного центру “Парацельс” (м. Луцьк, пр-т Відродження, 26 Б, прим. 1 А), де розповіли працівникам та відвідувачам закладу охорони здоров’я про інформаційно-просвітницьку кампанію “Відповідальне батьківство”.
Під час зустрічі юристи акцентували увагу присутніх на головних новелах кампанії, а саме: щодо ініціативи Мін’юсту – права дитини на аліменти; МінСоцу – відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років та порядку отримання послуги “Муніципальна няня”; щомісячну грошову допомогу на дітей, які хворіють на тяжкі хвороби та на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, паліативної допомоги та інші.
Серед учасників заходу були поширені інформаційні буклети “Відповідальне батьківство”.
Нагадаємо, що інформаційно-просвітницька кампанія розпочалася у березні і триватиме до кінця цього року і спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки — відповідальними.

Top