У рамках інформаційної кампанії “Я маю право голосу” працівники юстиції Волині провели правоосвітній захід в обласній науковій бібліотеці

Сьогодні, 13 березня, команда юстиції Волині за участі Миколи Герасимика, Ольги Голюти та Марії Місюк побувала в обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки, де провели для читачів та працівників книгозбірні правоосвітній захід, у рамках якого розповіли про кампанію “Я маю право голосу”, проінформували про те, як реалізувати своє виборче право, а також поширили інформаційні матеріали на означену тематику.
“Як відомо, цього року в Україні відбудуться президентські та парламентські вибори. Тож потрібно створити всі умови, щоб громадяни могли реалізувати свої виборчі права. Важливо, щоб кожна людина мала можливість отримати повну інформацію про порядок участі у виборах. Саме на це спрямована правопросвітницька кампанія “Я маю право голосу”, що є частиною загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, – відзначили учасники заходу.
Зазначимо, що географією кампанії “Я маю право голосу” є всі населені пункти України.
На Волині працівники усіх структурних підрозділів головного територіального управління юстиції в області залучені до проведення правопросвітницьких заходів для населення, під час яких інформують громадян, як реалізувати своє право обирати.
Нагадаємо, що інформаційна кампанія “Я маю право голосу” стартувала 06 березня і має на меті підвищити рівень обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації і захисту та виборчих процедур.

Top