В Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» здійснено прийом громадян

22 жовтня 2019 року в Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Тарадюк Тетяною та Андрійчук Жанною було здійснено прийом громадян у рамках проекту Міністерства юстиції України «Я маю право».

  В рамках всеукраїнських правопросвітницьких кампаній #ЯМАЮ ПРАВО та   #ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО громадянам було надано консультації щодо використання та захисту їх прав у повсякденному житті, зокрема з приводу державної реєстрації створення громадських організацій, внесення змін до установчих документів громадських об’єднань. Також роз’яснено право учнів та студентів на освіту без корупції, на спрощену процедуру реєстрації шлюбу за 24 години та порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації.

Прийом громадян працівниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області у Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» проводиться щовівторка з 9.00 до 13.00 за адресою:                м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Top