В обласній науковій бібліотеці здійснюється прийом жителів міста та області

Сьогодні у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки, консультували жителів міста Луцька та області юристи головного управління юстиції Марія Місюк Микола Герасимик та Ольга Голюта.

Чимало лучан змогли отримати повні та вичерпні відповіді на свої запитання з різних галузей права:  щодо оскарження дій чи бездіяльності державного реєстратора, зміни до пенсійного законодавства, оформлення спадщини, виплати аліментів, переліку онлайн послуг Міністерства юстиції, отримання повторного свідоцтва про народження.                                                       

Разом з тим, з колективом наукової бібліотеки обговорено спільний план дій, пов’язаних з реалізацією всеукраїнської правопросвітницької кампанії “Я маю право голосу”, а громадян  проінфомовано щодо виборчих прав та виборчих процедур до, під час та після голосування на виборах.

Приємно, що обласна наукова бібліотека є ще одною установою для отримання громадянами кваліфікованої правової допомоги.

Довідково

Нагадуємо, що до громадської приймальні, яка діє при Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки                   (м. Луцьк, вул. Шопена.11) можна звернутись щосереди та отримати юридичну консультацію.    

Юстиція відкрита для людей!

Top