Відбулось засідання робочої групи оперативного штабу із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав

Сьогодні відбулось чергове засідання робочої групи оперативного штабу із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав.

         В роботі аграрного штабу взяли участь начальник головного територіального управління юстиції в області Антон Кустик, начальник Управління державної реєстрації Ольга Семенюк, представники обласної держадміністрації, Нацполіції, Держгеокадастру та Департаменту агропромислового розвитку.

         На засіданні було обговорено звернення одного з агровиробників щодо спірного використання його земельних ділянок. Так, керівнику агропідприємства було надано правові консультації щодо запобігання незаконному захопленню земель, а також члени аграрного штабу отримали окремі доручення задля врегулювання конфліктної ситуації.

         Додатково повідомляємо, що у разі рейдерських спроб захоплення Вашої землі чи урожаю, ви можете звернутися за телефонами гарячої лінії оперативного штабу із забезпечення прав та свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав на посіви:

– (066)289-90-45, (0332)78-47-90 – Головне територіальне управління юстиції у Волинській області;     
– (0332)24-99-96 – департамент агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації.

Top