Волинська юстиція надала 1 791 консультацію у громадських приймальнях у 2018 році

Працівники юстиції Волині упродовж минулого року здійснили 1 791 прийомів громадян.  Керівник обласної юстиції Антон Кустик підкреслив, що такий високий показник свідчить про ефективність консультацій, тому юристи надалі налагоджуватимуть роботу у цій сфері задля того, щоб волиняни якісно і своєчасно дізнавалися необхідну їм правову інформацію.

У консультаціях громадян беруть участь усі працівники управління та його структурних підрозділів, адже кожен юрист в установі є практиком з чималим досвідом. Уже цьогоріч є хороші напрацювання — уже у 2019 році у бібліотеці імені Олени Пчілки було облаштовано та проведено два виїзних засідання громадської приймальні. Крім того, спеціалісти управління юстиції відвідали фабрику Святого Миколая, що працює поруч з цією громадською приймальнею, щоб поспілкуватися з лучанами на відповісти на усі їх питання. Говорили юристи з громадянами про виплату аліментів згідно нового законодавства в сфері захисту прав дітей, протидію домашньому насильству, виїзд дитини за кордон, реєстрацію права власності на житловий будинок тощо.

Нагадуємо, що при Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області діє три громадські приймальні — стаціонарна, дистанційна та виїзна. Виїзна та дистанційна приймальні функціонують у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки за адресою місто Луцьк, вул. Шопена, 11 яка є осередком правопросвітницької діяльності та надійним партнером юстиції Волині. Стаціонарна громадська приймальня діє у приміщенні управління юстиції за адресою:  місто Луцьк, вул. Володимирська, 1 . Графік роботи приймальні розміщено на сайті Головного територіального управління юстиції у Волинській області: http://www.justvolyn.gov.ua/

Top