Волинська юстиція проводить інформаційну кампанію про податкову знижку на навчання

Юстиція Волині упродовж тижня у рамках проекту “Я маю право” розповсюджувала плакати про податкову знижку на навчання у закладах освіти Луцька. У першу чергу відвідали виші, з якими підписано меморандум про співпрацю, а згодом – інші навчальні заклади обласного центру та регіонів. Відтепер студенти та учнівська молодь будуть обізнані у своїх правах щодо податкової знижки на навчання. Керівництво закладів підтримало акцію, адже вона надає суттєві знижки в освітніх витратах.
Варто зазначити, що до інформаційної кампанії долучилися і надійні партнери Управління юстиції та проекту “Я маю право!” – управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації. Це дасть змогу охопити якомога більше закладів освіти, у першу чергу там, де здійснюється оплата за навчання.
Нагадаємо, податкова знижка на навчання — це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у зв`язку з оплатою нею послуг навчання. Право на таку знижку мають громадяни України, які сплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти за себе або члена його сім`ї 1-го ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти, у тому числі усиновлені).
Наразі робота над розповсюдженням плакатів “Податкова знижка на навчання” продовжується.

Top