Юстиція Волині провела навчання з прав людини для працівників юридичних служб області

Сьогодні у приміщенні обласної державної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки за участю працівників Головного територіального управління юстиції у Волинській області Жанни Андрійчук, Інни Малашевської та адвоката Богдана Ульчака проведено навчання з прав людини для працівників юридичних служб області.
Під час семінару розглянуто питання проведення перевірок податкових органів, новел законодавства 2019 року з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та передплати офіційних видань Міністерства юстиції України.
Також юристів проінформовано про те, що з 03 червня 2019 року в Україні проходить правопросвітницька кампанія “Я маю право бути присяжним”.
Семінар відбувся в теплій, дружній атмосфері, юристи з цікавістю слухали запропоновані теми та задавали питання доповідачам. Насамкінець обговорено питання щодо тематики проведення таких семінарів у ІІ півріччі 2019 року.
Варто зазначити, що з початку 2019 року працівниками Управління юстиції організовано та проведено 24 семінари для працівників юридичних служб області, з них: 6 постійно діючих семінарів.

Top