Юстиція Волині провела навчання з прав людини для працівників юридичних служб області

Сьогодні у приміщенні обласної державної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки за участю працівників Головного територіального управління юстиції у Волинській області Ірини Б’ялої, Інни Малашевської, головного спеціаліста-юрисконсульта Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях Івана Саламана, заступника директора Департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації Людмили Сірбіненко та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталії Смолярчук проведено навчання з прав людини для працівників юридичних служб області.
Під час семінару розглянуто питання щодо стану впровадження Закону України “Про державну службу”, зміни до порядку надання житлових субсидій, доступу громадян до безоплатної правової допомоги та Правило 39 Регламенту Європейського суду з прав людини. Тимчасові заходи.
Також юристів проінформовано про те, що з 06 березня 2019 року в Україні проходить правовпросвітницька кампанія “Я маю право голосу” та роздано буклети на дану тематику.

Top