Юстиція Волині взяла участь у круглому столі “Забезпечуємо якість освіти разом”

14 листопада Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся круглий стіл на тему “Забезпечуємо якість освіти разом”. У заході, який був організований Управлінням Державної служби якості освіти у Волинській області, взяли участь працівники та Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак. Форум також відвідали керівники обласних органів державної влади та місцевого самоврядування, ОТГ, представники навчальних закладів області, громадських організацій, відповідних регіональних управлінь Державної служби якості з Рівненської та Львівської областей.
Долучилися до заходу і працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти юстиції Волині Микола Герасимик та Олена Андрущак.
Під час круглого столу обговорили такі напрямки: “Освітнє середовище закладу освіти”, “Система оцінювання здобувачів освіти”, Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти”, “Управлінські процеси закладу освіти”. Модерував засідання директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України Юрій Вергун.
Заступник начальника управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Управління юстиції Микола Герасимик виступив на тему “Роль юстиції Волині у правопросвітництві як складовій у забезпеченні якісної освіти та безпечного освітнього середовища”.
Він поділився з учасниками форуму позитивними напрацюваннями у сфері правопросвітництва, яка, за його словами, є однією із структурних компонентів освіти в Україні. Зокрема підкреслив, що юстиція Волині неодноразово була визнана переможцем Всеукраїнських оглядів-конкурсів з питань правової освіти, які проводилися Міністерством юстиції. А досвід роботи у цій сфері поширювався Всеукраїнською міжвідомчою координаційно-методичною радою з правової освіти населення серед усіх регіонів України.
“Значне місце, звичайно, відводиться здійсненню правоосвітньої та правовиховної роботи у закладах освіти. Без перебільшення скажу, що вона складає до 70 відсотків нашої діяльності. Лише з початку цього року працівники органів юстиції провели близько 550 таких заходів. Адже наша команда вважає, що важливо, щоб діти усвідомлювали право бути захищеними, розуміли свої обов`язки та знали, як діяти у разі посягання на їхню честь та свободу”, – підкреслив Микола Герасимик.

Top