Юстиція Волині взяла участь у засіданні круглого столу Луцького базового медичного коледжу

Представник юстиції Волині Богдана Довгополова-Савотюк взяла участь у засіданні круглого столу, що проводився у Луцькому базовому медичному коледжі. Захід на тему “Проблеми формування правової культури студентської молоді” організували для викладачів коледжу.
Окрім зазначеної теми юрист розповіла присутнім про боротьбу із домашнім насильством та протидію цькуванню у навчальному середовищі. Саме ці питання є дотичними до формування правової культури у молоді, адже саме в сім’ї починається правова грамотність громадян. Тому одним із основних завдань, які ставлять перед собою працівники юстиції Волині, є вироблення серед населення, зокрема, молоді позитивного ставлення до закону. Це можна зробити за допомогою таких принципів, як повага до права, знання своїх прав та обов’язків, впевненість у захисті своїх прав та ін.
Юстиція Волині висловлює слова подяки коледжу за запрошення взяти участь у заході і за важливість піднятої теми, адже, на жаль, правова свідомість багатьох молодих людей є досить низькою.

Top