Юстиція Волині зустрілась з прикордонниками задля спільної реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Сьогодні керівник юстиції Волині Антон Кустик спільно із своїм заступником з питань державної реєстрації Ольгою Семенюк провели нараду із представниками Луцького прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України. На порядок денний виносились питання щодо обговорення основних положень законів #ЧужихДітейНеБуває, про онлайн Будинок юстиції, новації, які мають місце у роботі Міністерства юстиції України та про головні кампанії проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Учасники зустрічі детально проаналізували питання виїзду дитини за кордон та ті новели законів, у реалізації яких митники беруть безпосередню участь.
Мета наради – залучення до реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!” якомога більше установ та організацій задля спільного формування нової правової культури у суспільстві.
Зазначимо, що між юстицією Волині та Луцьким прикордонним загоном налагоджена тісна співпраця, і вже не один раз на таких нарадах два відомства обговорюють основні аспекти реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!” на Волині.
В результаті обговорення сторони досягли домовленості про подальшу плідну співпрацю і про організацію цікавого заходу на пункті пропуску “Доманове”, адже нагадаємо, що Дома́нове — пункт пропуску через державний кордон України на кордоні з Білоруссю. Переконані, що жителям і всім охочим громадянам буде цікаво почути про їхні права та обов’язки, а особливо, що стосуються питань виїзду дитини за кордон.

Top