Здійснено прийом громадян у Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку»

З метою набуття громадянами необхідного рівня правових знань та формування у них поваги до права 29 жовтня 2019 року працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Тарадюк Тетяною та Андрійчук Жанною було здійснено прийом громадян у Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку».

Жителі міста отримали консультації щодо оформлення документів необхідних для державної реєстрації договорів оренди та державної реєстрації земельної ділянки, а також надано правову допомогу громадянам з питання проведення процедури державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.

 Громадян було ознайомлено з інформаційно-роз’яснювальними матеріалами щодо загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та проінформовано про всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО», основною метою якої є інформування батьків про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище..

Прийом громадян працівниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області у Департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» проводиться щовівторка з 9.00 до 13.00 за адресою:             м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Top